לקוחות והמלצות

"עבדתי עם ענבל על מספר פרויקטים בנושא ניהול לחץ ופיתוח חוסן, ומצאתי בה מקצוענית אנרגטית, מוכשרת ומומחית בתחומה. ענבל הקדישה מאמצים להתאים את השפה המקצועית שלה לשפה של הארגון, ולבנות את הסדנה המתאימה ביותר עבור המנהלים. העבודה היתה מעשירה ונעימה ואני ממליצה בחום לעבוד איתה."

קרן סול אנג'ל בכר, מנהלת למידה ופיתוח, חטיבת הלקוחות, YES

"קיימנו אתמול סדנת מנהלים סופר מעניינת ומוצלחת בנושא פחות "סטנדרטי" ושחוק – ניהול לחץ, בהנחיית ענבל ונגר מהמרכז לניהול לחץ. 
דיברנו הרבה על "עמידות" ותוגובת שונות ללחץ, מה המשמעות וההשלכות עבורנו כמנהלים וכמובן גם כלים פרקטיים – גם לניהול וגם לחיים. 
היה מעניין, חדש ומעורר מחשבה! ענבל היתה סופר מקצועית ומקסימה והתחברה מעולה לקבוצה, והנושא חשוב ומשמעותי בכל ארגון
בקיצור – קבלו המלצה חמה".

מיה קורן, מנהלת משאבי אנוש, Intango

"המון תודה על תהליך ניהול לחץ ממוקד ואפקטיבי שהנחית בחטיבה. 
השילוב בין מיפוי וטיפול בגורמים הארגוניים שתורמים ללחץ לבין הכלים האישיים שקיבלו העובדים והמנהלים, תרם רבות לכל המשתתפים. זה שהתהליך כלל גם סדנה לכלל העובדים והמנהלים וגם פגישות ייעוץ ממוקדות עם המנהלים, תרם להטמעה מוצלחת של הכלים שלמדנו ממך.
כמו כן, השאלונים האנונימיים און-ליין לאבחון, ודוח האבחון,  הביאו לנו ערך אמיתי ומקסמו את הלמידה וההבנה שלנו, כמו גם את היכולת לתכנן ולהוביל שינויים בדיוק היכן שנדרשים. 
אני בטוחה שהעובדים והמנהלים בחטיבה ישתמשו בעתיד בכלים שקיבלו, וזה ילווה אותם גם במישור האישי וגם במקצועי, וכמובן שברמה הארגונית יצאנו נשכרים ועם תפוקות משמעותיות.

עינת פרידמן, מנכ"לית חטיבת קולגייט-פלמוליב, שסטוביץ. 

"תודה מכל הצוות על סדנא נפלאה בחיק הטבע, אשר למרות הקור, החול, סיימנו אותה מחוברות ומחוזקות! התובנה הכי חשובה היא כמה יש לנו במשותף. תודה על ההנחיה שלצד המקצועיות הייתה במינון הנכון." 

טלי צינמון, נציבת פניות הציבור, מכבי

"קיימנו תהליך ניהול לחץ מעמיק עם ענבל ונגר מהמרכז לניהול לחץ. התהליך התבצע ביחידה אורגנית וכלל אבחון של גורמי הלחץ ביחידה, עבודה עם המנהלים והעובדים על פתרון והתמודדות עם גורמי הלחץ, ליווי ייעוצי למנהלת היחידה וסדנאות שבהן נתנו כלים אופרטיביים להתמודדות עם לחץ ברמה האישית והארגונית. התהליך היה מוצלח ואפקטיבי. מנהלי היחידה ועובדיה היו שבעי רצון מהתהליך עצמו ומתוצריו. אני ממליצה בחום על התהליך והמנחה."

אני וגנר יגאלי, מנהלת משאבי אנוש, בנק לאומי

"אתמול השתתפנו בסדנת התמודדות עם לחץ ומצבי אי וודאות. מדובר על סדנא שמועברת על ידי ענבל ונגר, יועצת ארגונית ומנהלת את המרכז לניהול לחץ. כולנו בחברה (כמו מרבית האנשים בישראל) מתמודדות עם תנאי לחץ גבוהים ואי ודאות, תוך שילוב מגוון תחומים בחיינו ואנחנו אוהבות את זה. אבל לטווח הארוך זה שוחק ולכן יותר משמחנו לקבל כלים פרקטיים שישמשו אותנו בחיי היום יום. אה ויש גם בונוס, הסדנה משלבת משחק בחדר חושך בקוואסטמניה!"

גל רחמים, מנהלת גיוס 6Knots.     

"הסדנה הייתה מאורגנת להפליא, התכנים היו רלבנטיים וענייניים, אופן העברת המסרים שילב היטב בין זמן עיוני לפעילויות שטח מלהיבות ומרתקות, אשר הבהירו את המסרים בדרך של עשייה והנאה צרופה. 
המנחות, ענבל ולירון, היו קשובות, רגישות ומכילות, והפגינו את מקצועיותן, מיומנותן וניסיונן. אני ממליצה בחום על הסדנה, הן מבחינת המיקום, התכנים, קונספט הפעילות בשטח המעולה והנכון, וכמובן מבחינת ענבל המנחה."

נוית סורץ, אחות אחראית ילדים א', שיבא.  

"השתתפתי בסדנה פעמיים, לאחר הפעם הראשונה שבה השתתפתי, הזמנתי את ענבל לסדרה של מפגשים וסדנאות אצלנו בארגון. התהליך כלל יעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, וסדנאות פיתוח מנהלים והיה מאוד מוצלח. הסדנה עצמה בנושא "הצדדים החיוביים של הלחץ" מאוד אפקטיבית בעיניי, מעניינת ומאירה".  

דורון רונן, סמנכ"ל מכירות,e-Teacher Group 

 "ענבל ונגר הצליחה לרתק את המנהלים לבוקר שלם והציגה זווית מעניינת, מחקרית ומעשית של ניהול לחץ והבנת החלק החיובי שיש בלחץ בעבודה (גם מהזוית האישית של משתתפי הסדנה, כמנהלים, וגם בהיותם חונכים לאנשיהם). היה מרתק, אישי, וגם פרקטי." 

איריס טייכר, מנהלת פיתוח ארגוני ולמידה, Natural Intelligence

"התנסיתי בעצמי בסדנת ניהול הלחץ המרתקת שלה ומיד הזמנתי אחת לארגון בו עבדתי. ענבל מעבירה את הסדנה בצורה קלילה וגם מעמיקה, מעניינת, תוך שילוב אנקדוטות משעשעות מחיי היום יום שכולנו חווים. בסדנה הכוללת את המידע העדכני ביותר,  למדנו על התיאוריות והרציונל שמאחורי תחושות הלחץ אותן אנו חווים וכן תרגלנו כלים יישומים אותם אימצתי בחום. ממליצה באהבה."

 אתי אביר בלושטיין,  מנהלת משאבי אנוש ושכר באקים ישראל

"עברתי את סדנת הלחץ של ענבל בעצמי, וגם הזמנתי אותה להעביר את הסדנה במסגרת תוכניות ניהוליות שונות. ענבל והתכנים שהיא מביאה מצליחים להאיר באור חדש ומרענן, את הנושא השחוק של התמודדות עם לחץ. המשתתפים מקבלים ידע מבוסס מחקר עדכני, וכלים ישימים להתמודדות. המשובים מצויינים. ממליץ בחום!". 

סער פאר, מנכ"ל משותף, מגנט

"ענבל היקרה, תודה רבה על סדנה מוצלחת! סדנת ניהול הלחצים שלך היתה מרתקת, החזיקה את כולם עירנים ומשתתפים למרות שמדובר היה בסוף יום מלא בהרצאות עיוניות. המשתתפים מאוד נהנו מהסדנה והפידבק שהם נתנו היה חיובי ביותר. העברת את הסדנה בצורה נעימה, ברורה וכיפית. אני אישית יצאתי עם חומר למחשבה". 

איריס שילוני, מנהלת מוצר, BMS

"הסדנה היתה מרתקת ומעשירה, על אף הזמן הקצר הצליחה ענבל לגעת באספקטים שונים של מושג הלחץ המאפיין כל כך את התרבות היומיומית של כולנו, הן בהיבטים פסיכולוגיים ופיזיולוגיים. אין לי ספק שגם הכלים שהועברו ישמשו את הרכזים הן בחייהם האישים והן ככלי מקצועי עבורם. מומלץ בחום לכל ארגון!". 

דפי ליפניק, רווחת עובדים, מכבי שירותי בריאות

"ברצוני להביע את הערכתי על סדנת ניהול לחץ בה השתתפתי במסגרת קורס פיתוח מנהלים. הסדנה היתה מעניינת ומגוונת, כללה התנסויות שונות במצבים שונים וסיפקה כלים פרקטיים. בנוסף זכינו ליחס מעולה, ירידה לפרטים ומענה על שאלות גם מחוץ למסגרת הקורס בצורה אדיבה סבלנית ותומכת".

 אהרון סרוסי, ראש צוות, Inomize

סגירת תפריט
דילוג לתוכן